Experience

Current Political Positions

Previous Political Positions

  • Member of the National Assembly

    (Women's representative)

    10th March 2013 → 16th July 2017 for Nyandarua

  • Aspirant Women representative

    8th February 2013 → 4th March 2013 for Nyandarua of REPUBLIC OF KENYA

Committee Memberships

  • No current positions known.

Job History

  • No current positions known.

Education